Hranické hry bez hranic 2023

28. 06. 2023     sekce: Úspěchy žáků     autor: Jitka Peřinová     tisk: tisk článku

Ve středu 28. června reprezentanti naší školy bojovali na již 22. ročníku soutěže Hranické hry bez hranic, která se konala tradičně v kasárnách generála Zahálky. Zatímco všichni návštěvníci si užívali den plný techniky, ukázek a aktivit IZS, naše sportovce čekalo soutěžní klání v rozmanitých disciplínách. Celkem 6 družstev ze základních škol Hranic a okolí soutěžilo v šestičlenných týmech o pohár velitele 71. mechanizovaného praporu. Naši školu reprezentovali:

• Pavel Adler
  • Vladimír Hýža
  • Šimon Konečný
  • Tobiáš Jan Večerek
  • Barbora Hubová
  • Tereza Sommerová

Tito zkušení sportovci (část týmu soutěžila na akci již minulý rok) se nenechali zaskočit hodem granátem na cíl, prověřením paměti, lezením po provazovém žebříku, překážkovou dráhou, střelbou na střeleckém trenažeru, během s medicinbalem, hledáním předmětů za pomocí detektoru kovů ani šplhem na tyči. V pravé poledne proběhl nástup družstev a vyhodnocení soutěží. Sportovci předvedli perfektní výkony a obhájili krásné 3. místo.

Děkujeme všem za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.